To takie proste!
Strona głowna  /  Oferta edukacyjna
Oferta edukacyjna

Harmonogram pracy nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

Oddział  I.

8.00 – 16.00

40g

A. Myśliwy

M. Biały

E.Płecha - język angielski

J.Bania

D.Wróbel

Oddział  II.

8.00 - 17.00

45g

J.Bania

J.Batycka

Oddział  III.

7.00 – 16.30

47,5 g

 

I.Bratek

D.Kowalska

E.Płecha - język angielski

M. Biały

T.Piszczek

 

Oddział  IV.

6.00 – 16.00

50 g

A.Krawczyk

D.Wróbel

J.Batycka- język angielski

ks. Krzysztof Ryszawy - religia

Oddział V.

8.00 – 17.00

45 g

T. Piszczek

D.Obrzut

 

Oddział IF.

8.00 -  15.30

37,5 g

A.Ptak

G. Ligęza

M. Stobiecka - Tarska

D.Obrzut

E.Płecha - język angielski

Oddział IIF.

7.00 – 17.00

50g

M. Stobiecka - Tarska

J.Wójcik

ks. Krzysztof Ryszawy-religia

E.Płecha- język angielski

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE
 W SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU NR 57 W KRAKOWIE
w okresie od stycznia do czerwca 2018

Zajęcia są opłacane z puli środków na zajęcia dodatkowe.

RYTMIKA  - w każdy piątek (wszystkie oddziały)

Oddział I F – 11:00 – 11:20

Oddział II F – 12:10 – 12:40

Oddział I  - 9:30 – 9:50

Oddział II – 9:50 – 10:10

Oddział III – 10:10 – 10:40

Oddział V – 13:00 – 13:30

Oddział IV – 9:00 – 9:30

TEATRZYK „Skrzat”dla wszystkich grup w przedszkolu, przedstawienie odbywa się w placówce przy ul. Kutrzeby 6

8 lutego 2018 – godz. 9:00 „Muzyczne podróże po krainie baśni”

 „TEATR STUDIO SZTUKA” dla wszystkich grup w przedszkolu, przedstawienie odbywa się w placówce przy ul. Kutrzeby 6

15 stycznia 2018 – godz. 9:15 „Trzy świnki”
16 marca 2018 – godz. 9:15 „Jaś i Małgosia”
12 kwietnia 2018 – godz. 9:15 „Smok Wawelski”
9 maja 2018         - godz. 9:15 „Złota rybka”
12 czerwca 2018 -  godz. 9:15 „Czerwony Kapturek”

SPEKTAKL W KINIE „KIJÓW”  

NARODOWY TEATR EDUKACJI w dniu 18 kwietnia 2018 (środa),
godz. 11:00 „Przygody Koziołka Matołka” -
dla wszystkich grup, dojazd opłacają rodzice

ROBOTYKAdla grup: III, IV, V, IIF
23 stycznia (wtorek) – 9:00 – 10:00 gr. V,  9:00 – 10:00 gr. IV,
                                      10:00 – 11:00 gr. III,     10:30 – 11:30 gr. IIF

6 lutego (wtorek) – 9:00 – 10:00 gr. V,     9:00 – 10:00 gr. IV,
                                 10:00 – 11:00 gr. III,      10:30 – 11:30 gr. IIF

13 marca (wtorek) – 9:00 – 10:00 gr. V,     9:00 – 10:00 gr. IV,
                                    10:00 – 11:00 gr. III,      10:30 – 11:30 gr. IIF
17 kwietnia (wtorek) – 9:00 – 10:00 gr. V,     9:00 – 10:00 gr. IV,
                                       10:00 – 11:00 gr. III,      10:30 – 11:30 gr. IIF
8 maja (wtorek) – 9:00 – 10:00 gr. V,     9:00 – 10:00 gr. IV,
                               10:00 – 11:00 gr. III,      10:30 – 11:30 gr. IIF
5 czerwca (wtorek) – 9:00 – 10:00 gr. V,     9:00 – 10:00 gr. IV,
                                    10:00 – 11:00 gr. III,      10:30 – 11:30 gr. IIF

WARSZTATY „FIZYKA DLA SMYKA” (wszystkie oddziały)
24 kwietnia (wtorek) „Suchy lód” – 9:30 – 10:10 gr. I, 10:20 – 11:00 gr. II,
12:00 – 13:00 gr. IV
25 kwietnia (środa) „Suchy lód” – 9:10 – 9:50 gr. IF, 10:00 -11:00 gr. IIF,
12:00 – 13:00 gr. III, 13:10 – 14:10 gr. V

15 maja (wtorek) „Magnetyzm II – 9:30 – 10:10 gr. I, 10:20 – 11:00 gr. II,
12:00 – 13:00 gr. IV
16 maja (środa) „Magnetyzm II - 9:10 – 9:50 gr. IF, 10:00 -11:00 gr. IIF,
12:00 – 13:00 gr. III, 13:10 – 14:10 gr. V

5 czerwca (wtorek) „Bańki” – 9:30 – 10:10 gr. I, 10:20 – 11:00 gr. II,
12:00 – 13:00 gr. IV
 6 czerwca (środa) „Bańki” - 9:10 – 9:50 gr. IF, 10:00 -11:00 gr. IIF,
12:00 – 13:00 gr. III, 13:10 – 14:10 gr. V

ZAJĘCIA Z DECOUPAGE wszystkie oddziały, wykonywanie świec żelowych

8 marca 2018 (czwartek)
9:00 – 9:40 -gr I,       9:50 – 10:30 – gr. II,       10:40 – 11:20 – gr. III

12 marca 2018  (poniedziałek)
9:00 – 9:40 - gr. IF,    9:50 –10:30 - gr. IIF,  12;00 – 12:40 gr. IV,     12:50 – 13:30 – gr. V

                                   
ANGOBA
– zajęcia z ceramiki
19 marca 2018 (poniedziałek)    – 9:00 – 10:00 – gr. IF, 10:10 – 11:10 – gr IIF
19 marca 2018 (poniedziałek) – 9;00 – 10:00 – gr. I, 10:10 – 11:10 – gr II
                                                    – 9:00 – 10:00 – gr. II, 10:10 – 11:10 – gr III
                 - 12:00 – 13:00 – gr V
                             


Ostatnia aktualizacja: 2018-01-04