To takie proste!
Samorządowe Przedszkole nr 57
Strona głowna  /  Aktualności  /  Informacja dla rodziców
Informacja dla rodziców
data dodania: 2020-03-26 11:47:39
Szanowni Rodzice!
 
Bardzo serdecznie wszystkich witam i pozdrawiam. 
Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy jest szczególna i wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji oraz współpracy. Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich bardzo duże wyzwanie. 
W obecnej sytuacji Państwa rola – Rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w uczeniu się w domu – nabrała nowego znaczenia.  Wiem, że wykazujecie Państwo bardzo dużo wyrozumiałości i cierpliwości oraz trudu wkładanego w wychowanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z Was łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce. Mam nadzieję, że ten trudny czas w miarę szybko skończy się. 
Chcę przekazać Państwu, że na mocy rozporządzenia MEN ustaliłam z nauczycielami oddziałów, że od dnia 25 marca 2020 r. będą systematycznie realizowane podstawy programowe wychowania przedszkolnego w każdej z grup. Forma przekazywania materiałów do pracy Rodzica z dzieckiem pozostaje taka jak dotychczas – codzienne przesyłanie wybranych przez nauczycieli propozycji edukacyjnych drogą mailową. 
Drodzy Rodzice zbierajcie wykonane przez dzieci prace i przynieście je do przedszkola, kiedy już się spotkamy – będzie nam bardzo miło je zobaczyć i wykorzystać np. do utworzenia swoistych albumów, wystawek itp.
Jeszcze raz Wszystkich Państwa pozdrawiam, dziękuję za  zrozumienie i współpracę. Przesyłam życzenia zdrowia.
Dziękuję również za wszystkie informacje zwrotne, które otrzymujemy, za miłe wpisy i podziękowania.   
Drodzy Rodzice bardzo czekamy na Wasze dzieci i po prostu za nimi tęsknimy, bo przecież to są „nasze kochane słoneczka” i bez ich śmiechu, gwaru, radości i czasem płaczu budynek przedszkola jest pusty. Wszystkim dzieciom przesyłam gorące pozdrowienia i buziaki.
 
 z poważaniem
 
Grażyna Ligęza
Dyrektor
Samorządowego Przedszkola nr 57
 
 
 


Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3